HAKKIMIZDA

AQUANİL

Ürünlerimizin Tamamı Kendi Tesislerimizde Ve Türkiyede Üretilmektedir

AQUANİL Yapı Malzemeleri

Sektöründe Bursa’da iş hayatına başlayan Aquanil, 2010 yılında üretime başlamıştır 2019 yılından itibaren İnegöl mobilya ve ağaç işleri ihtisas organize sanayi bölgesinde 10.000 m2 kapalı alanda ve kendi üretim tesislerinde en son

teknoloji makine parkuru ile dünya standartlarında duşakabin sistemleri, banyo ve mutfak mobilyası üretimi yapmaya devam etmektedir
Aquanil çevreye ve topluma duyarlı bir firma olarak sürekli gelişmeye ve iş hacmini büyütmeye devam etmekte, yarattığı katma değer ileTürkiye ekonomisine katlı sağlamaktadır.

Aquanil, üretim tesislerinden ayrı olarak Bursa Üçevler’de Showroom ve İstanbul Beylikdüzü’nde Bölge Müdürlüğü ile faaliyet göstermektedir.
Aquanil yılların verdiği tecrübe ile sizlere en kaliteli ürünü ve hizmeti sunmayı, geniş ürün çeşitliliği ile isteklerinize karşılık vermeyi hedef edinmiştir.

Aquanil için kalite vazgeçilmezdir. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini sağlamak ve satış sonrası hizmeti garanti etmek firmanın ayrılmaz unsurlarıdır.
Genç ve dinamik kadrosuyla sektöre yeni bir soluk getiren Aquanil yerel ve global tüketicilerin tercih ettiği firmaların başında yer almıştır.