BLOG / Kış Temalı Dekorasyon Fikirleri

Kış Temalı Dekorasyon Fikirleri

Kış Temalı Dekorasyon Fikirleri

 

Ev için yapılan dekorasyon ve eşya seçiminde mevsimlere uymak oldukça önemlidir. Kış aylarında evi dekore etmek için pek çok fikir ortaya çıkmaktadır. Özellikle evde geçirilen vakit, kış aylarında daha fazla artmaktadır. Bunun için sıkılmayacağınız ve göz zevkinize her an uyacak şekilde evinizi dekore etmelisiniz. Kış aylarında genellikle toprak tonları ve kırmızı yoğunlukla kullanılmaktadır. Kış havanın etkisi ile daha sıcak renklerin kullanılması içinizin ısınmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda evin daha sakin ve rahat olmasına yardımcı olacaktır.

 

 Kış Ayları İle Birlikte Yünün Geri Dönmesi

 

 Kış aylarında, yünden yapılan dekoratif pek çok eşya bulunmaktadır. Özellikle koltuk üzerine atılan yün battaniyeler, hem görsel açıdan uyumlu olacak hem de üşüdüğünüz zaman kolaylıkla üstünüze alabileceksiniz. Bunun yanı sıra kahve içerken altına koymak için yün bardak altlıklarını tercih edebilirsiniz. Böylelikle evin dekorunda tam bir kış konsepti hazırlamış olursunuz.

 

 Koltuk Üzerindeki Battaniyeler

 

 Televizyon ya da film izlerden üşüdüğünüz zaman hemen üzerinize alabileceğiniz battaniyeleri koltuğa çapraz bir şekilde atabilirsiniz. Dağınız bir şekilde atmanız, sürekli düzeltmenizi gerektirmeyecektir. Aynı zamanda ev dekorasyonunuza uygun renklerden kendiniz de örebilirsiniz. Farklı renkler ve motifler kullanarak yapacağınız battaniyeleri her koltuğunuza serebilirsiniz. Kış aylarında kahvenizi içerken koltuğunuzda oldukça rahat edeceksiniz.

 

 Ev Dekorasyonunuzu Tamamlayacak Olan Mumlar

 

 Mum tam anlamıyla kışın habercisidir. Hem görsellik, hem ısı hem de ışık sağlamaktadır. Evin farklı bölgelerine çeşitli mumlar koyarak akşamları yakabilirsiniz. Aynı zamanda kışı daha iyi hissetmek için, kış kokulu mumları tercih edebilirsiniz. Evin havasını değiştirecek olan bu mumlar olduk estetik duracaktır.

 

 Kış Aksesuarları Kullanın

 

 Kış temalı olan aksesuarları kullanmak, dekorasyonu daha çok sağlamlaştıracaktır. Bunun için çeşitli küçük objelerin kullanılması yeterli gelecektir. Aynı zamanda kışı yansıtacak olan tabloların kullanılması evin havasını da daha modern bir hale sokacaktır. Özellikle biblo seçimlerinde, renklerin kışı anımsatmasına dikkat ederek seçimi yapabilirsiniz.

 

 Kış Renklerini Eve Yansıtın

 

 Evinizde kış ile ilgili renkleri kullanmanız sezonu yakalamanıza yardımcı olacaktır. Özellikle yastık ve biblo seçimlerinde kullandığınız renkler ile evin havası tamamen değişecektir. Genellikle kırmızı, turuncu ve kahve tonları yaygın olarak kullanılmaktadır.

Aradığınız Ürünlere Kolayca Ulaşmak İçin, Teklif İsteyiniz.

BİZE ULAŞIN

ŞİRKET ADRESİ

  • Akçapınar Mahallesi, Ağaç İşleri İhtisas O.S.B

  • 5.Cd No:22, 16400 İnegöl/BURSA

  • Tel: +90 (224) 331 51 90 / +90 (224) 331 51 91

  • Mail: info@aquanil.com.tr

TAKİP